Flotex

Flotex® je jediný produkt na trhu podlahových krytín, ktorý v sebe spája príťažlivosť textilných podlahových krytín s praktickými a hygienickými výhodami pružnosti.

Flotex® je schopný odolávať extrémnemu opotrebeniu, čo je ideálnou voľbou pri veľmi vyťažených lokalitách, ako sú predajne, kiosky alebo obchodné centrá.

Pre viac informácií navštívte webové stránky www.forbo.com alebo nás kontaktujte.

Flotex v roliach

Zamatový vinyl Flotex v roliach je ideálnym riešením textilnej podlahovej krytiny pre takmer všetky komerčné a verejné priestory. Ponúkame niekoľko značiek krytiny Flotex, ktoré sú dostupné vo formáte pásov, takže vždy existuje dizajn, ktorý vyhovuje vašim potrebám. Flotex v roliach môžete dokonale skombinovať s kolekciou bordúr Flotex Borders.

Flotex štvorce

Dielce zamatového vinylu Flotex sú špičkovou textilnou krytinou v rozmere 50×50 cm alebo 50×25 cm. Všetky tieto dielce Flotex sú ľahko kombinovateľné s ostatnými podlahovými krytinami a formátmi, takže máte nekonečné možnosti vytvoriť si svoj vlastný modulárny dekor. Ponúkame dve odlišné rady vo formáte štvorcov: Flotex Linear a Flotex Cityscape.

Flotex lamely

Prepracovanosť a štýl v modularite. Pretože je modularita hlavným trendom v podlahových krytinách, spoločnosť Forbo vyvinula jedinečnú kolekciu zamatového vinylu Flotex v lamelách o rozmere 100×25 cm, s ktorými je možné vytvárať úžasné podlahové vzory. Už ste videli betónovú textilnú podlahovinu?

Podlahové dekory ponúkajú nekonečne veľa možností kombinovať a prepájať, výborne sa  prispôsobia každému prostrediu.

Designové rady v roliach

Spoločnosť Forbo Flooring Systems spolupracuje so svetoznámymi dizajnérmi, aby vytvorila nové, jedinečné podlahové designy, ktoré sú použiteľné v mnohých interiéroch.

Spojením kreativity našich vlastných dizajnérov s odbornými znalosťami celosvetovo známych dizajnérov, spoločnosť Forbo Flooring Systems zaisťuje, že neustále ponúkame nové špeciálne designy podláh.

Naše dizajnérske rady Flotex sú k dispozícii v roliach, ktoré možno ľahko kombinovať s inými materiálmi a dizajnovými formátmi.