Allura Click

S kolekciou Allura Click spoločnosť Forbo prináša rozšírenie svojho portfólia luxusných vinylových dielcov o 18 elegantných dekorov dreva a kameňa. Realistické veľkosti dosiek, prirodzené embosovanie a verné odtiene farieb zaručujú, že každý vzor je unikátny.

Conceptline Click

Zámková vinylová podlaha Conceptline Click je jednou z nových generácií dizajnových podláh s clic systémom.

V ponuke je široká ponuka dekorov dreva, cementu alebo vápenca.

Podlahovina je protišmyková, pružná a má vysokú požiarnu odolnosť. Vinylová podlaha je na povrchu veľmi príjemná a teplá na dotyk bosou nohou.

Antistatický a antibakteriálny povrch má odpudzujúci účinok proti nečistotám, čím prispieva k lepšej hygiene a ochrane zdravia.

Podlaha Conceptline Click je vhodná pre aplikácie na podlahové kúrenie, je 100% vodeodolná.,Neobsahuje ftaláty ani formaldehyd.

Projectline Click

Zámková vinylová podlaha Projectline Click je k dispozícii v širokej škále dekorov, z ktorej si vyberie každý. Vinylové podlahy majú stále viac priaznivcov pre svoju ľahkú údržbu, veľmi atraktívny vzory a dobrú odolnosť. Sú určené do všetkých bytových a komerčných priestorov.

Vinylové zámkové podlahy sú vhodné pre rýchle výmeny podláh pri rekonštrukcii alebo u už obývaných priestorov. Inštalujú sa bez použitia lepidla, takže pokládka je jednoduchá, čistá a rýchla. Veľkou výhodou u zámkovej podlahy je vynikajúca zvuková izolácia pri použití akustickej podložky pod vinylové podlahy (až -20 dB).