Allura Click Pro

Naša kolekcia Allura Click Pro poskytuje dizajnové riešenie, ktoré je možné položiť zakliknutím na akúkoľvek plochu až do 1000 m2.

Dielce Allura Click môže byť inštalovaná bez lepenia, čo umožňuje znovu použiť podlahu a obmedziť cenné prestoje a sú vhodné aj na použitie na nerovnom povrchu. Prírodné drevené a kamenné dekory umožňujú vytvoriť krásne podlahové vzory.

Conceptline Acoustic Click

Kolekcia Conceptline Acoustic Click vznikla zo známej kolekcie Conceptline Click. Dostala akustickú podložku pre útlm hluku 17 dB a niekoľko nových dekorov. Všetky ostatné vlastnosti jej zostali, takže stále spĺňa najprísnejšie emisné kritériá pre certifikát Indoor Air Comfort Gold, neobsahuje ftaláty, má bezpečný protišmykový povrch, ľahko sa udržiava.

Nič sa nemení ani na tom, že je vhodná na podlahové kúrenie.

Podlaha má najprísnejšie emisný certifikát Indoor Air Comfort GOLD a vnútorné prostredie nezaťaží škodlivými látkami – ideálna podlaha pre váš domov!

Projectline Acoustic Click

Stará známa podlaha Projetctline Click dostala akustickú podložku pre útlm hluku 18 dB a niekoľko nových dekorov. Toto vylepšenie je vhodné pre vysoko frekventované priestory. Všetky ostatné vlastnosti jej zostali, takže stále spĺňa najprísnejšie emisné kritériá pre certifikát Indoor Air Comfort Gold, neobsahuje ftaláty, má bezpečný protišmykový povrch a ľahko sa udržiava.

Nič sa nemení ani na tom, že je vhodná na podlahové kúrenie.

Vyberte si riešenie pre komerčné priestory, kde je vyššia frekvencia pohybu a na podlahu čaká väčšia záťaž.

Expona Clic 19 dB

Expona Clic 19 dB obsahuje v nosnej doske minerály a preto je konštrukcia tohto typu označovaná ako SPC rigid alebo “minerálne podlahy”. Patentovaný zámok 5Gi Välinge je o 30% pevnejší ako konkurenčné kompaktné zámky. Vďaka tomu je zámok výrazne stabilnejší a zabraňuje svojmu vycvaknutiu. Pomocou zvukovo izolačnej podložky dosahuje podlaha kročajový útlm 19 dB.

Pod vinylovú podlahu Expona Clic 19 dB sa už vďaka integrovanej zvukovo izolačnej podložke nepoužíva podložka pod podlahu ani parofólie. Montáž prebieha v jednom kroku. Vinyl s integrovanou podložkou = časová úspora až 25% oproti montáži samostatnej podložky a podlahoviny.

Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlórfenol. Je 100% recyklovateľná, je držiteľom najprísnejšieho certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

Vinylová podlaha je vhodná do všetkých miestností v domácnosti – od spálne až po kúpeľňu. Expona Clic je 100% vodeodolná. Pri kontakte s vodou si zachováva svoje vlastnosti. Bobtnavosť podlahy je 0%. K podlahe Expona Clic 19 dB sú k dispozícii originálne soklové lišty.