Projectline - vinylové podlahy lepené bez ftalátov

Vinylové podlahy Projectline sú určené pre všetky bytové a komerčné priestory. Kolekcia je vyrábaná v lepenej i zámkovej (click) verzii.

Výrobca zaručuje vysoký štandard podlahy, ktorá je bez ftalátov a neobsahuje ani formaldehyd. Naše podlahy sú vždy držiteľom aktuálne najprísnejšieho emisného certifikátu, ktorý získa vďaka veľmi prísnym požiadavkám iba úzka skupina výrobkov. V súčasnej dobe to je certifikát INDOOR AIR COMFORT GOLD, ktorý sme dostali ako prvá firma v oblasti podlahovín.

Expona Domestic

Expona Domestic a následne zámková verzia Expona Domestic Clic sú prvé vinylové podlahy (vinyl), ktoré majú emisný certifikát AIR INDOOR COMFORT GOLD. Expona Domestic a Expona Domestic Clic je vinylová podlaha, ktorá je vďaka svojim vlastnostiam vhodná pre komerčné priestory a všetky priestory v bytovej výstavbe.

Vďaka nízkej montážnej výške 2,00 mm sú podlahové krytiny Expona Domestic mimoriadne vhodné pre podlahové kúrenie. Podlaha má polyuretánovú úpravu a preto sa veľmi ľahko ošetruje a za predpokladu správnej údržby je trvalo chránená.

Allura

Všetky nové kolekcie vinylových dielcov Allura prestavujú absolútne realistické drevené a kamenné dekory, ktoré boli vyrobené najmodernejšími výrobnými technikami tak, aby bolo vytvorené čo najrealistickejšie a najprirodzenejšie vyjadrenie materiálu v luxusných vinylových dielcoch.

Conceptline

Kolekcia Conceptline ponúka široký výber imitácie dekorov dreva a kameňa.
Firma Karndean kladie dôraz na životné prostredie, dôkazom toho je získanie emisného certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.