Eternal dizajnový vinyl v roliach

Nová kolekcia Eternal od spoločnosti Forbo predstavuje moderný rad dekorov prírodného dreva, kameňa, textilu a farebných dezénov spoločne s niektorými exkluzívnymi digitálne tlačenými vizuálmi.

Eternal je špičkový heterogénne kompaktný vinyl v roliach, ktorý spĺňa všetky požiadavky pre všeobecné použitie v rôznych segmentoch. Vyrába sa najnovšou technológiou a obsahuje až 50% recyklovaného obsahu a je 100% bez ftalátov.

Eternal Original

Naša kolekcia vinylu v roliach Eternal Original vám ponúka kvalitu spoločnosti Forbo v nadčasovom dizajne. Dizajn, ktorý preukázal svoje praktické hodnoty je ponúkaný v imitáciách dreva, betónu a pestrej škále radu Smaragd. Eternal Original perfektne funguje takmer za všetkých okolností, a je bezproblémovou voľbou, ktorá vás nesklame.

Sphera

Sphera je nová homogénna vinylová krytina spoločnosti Forbo, vyrobená v úplne novom výrobnom závode pomocou najnovšej technológie.

Má jedinečne reliéfny povrch, ktorý ponúka optimálnu funkčnosť, šetrnosť k životnému prostrediu a je 100% bez ftalátov. Vinyl Sphera je navrhnutý naším Európskym tímom dizajnérov a ponúka vysoké hodnoty LRV aj jasné, sýte odtiene.

NOVINKA – vodivý vinyl SD | EC kolekcia špeciálne navrhnutá pre oblasti, kde je nutné kontrolovať statické výboje a častice v tých najcitlivejších prostrediach, ako sú farmaceutické zariadenia, MedTech a zdravotnícke zariadenia.

Step protišmykový vinyl

Bezpečnosť. Dizajn. Dôvera. V kolekcii Step spoločnosť Forbo predstavila nové, unikátne a inovatívne protišmykové častice “Step Crystals”, ktoré kombinujú vynikajúce protišmykové vlastnosti s jasným a žiarivým vzhľadom. Časticami vylepšená podlaha zaisťuje dlhotrvajúce protišmykové vlastnosti a prispieva k čistému a sviežemu vzhľadu dekoru a stará sa o životné prostredie.