Marmoleum

Univerzálna klasika s moderným vzhľadom. Marmoleum je hlavnou značkou kľúčovej kolekcie linolea spoločnosti Forbo Flooring. Kolekcia Marmoleum ponúka dizajn, ktorý uspokojí každý vkus a je vhodný pre použitie v akomkoľvek prostredí, od jemne mramorovaných dekorov, až po moderné betónové, jednofarebné a pútavé pruhované vzory. Na výber je viac ako 300 farieb a rôzne dizajnové štruktúry.

Marmoleum® je vyrábané z prakticky nevyčerpateľných zdrojov surovín. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o 100% prírodný produkt je biologicky odbúrateľné a nenarušuje tak životné prostredie.

Marmoleum® je vyrábané z obnoviteľných prírodných materiálov: ľanový olej, živica, drevitá múčka, vápenec, prírodné pigmenty a juta.

Ide o materiál prirodzene antistatický a nealergénny (určité mikroorganizmy, napríklad zlatý stafylokok, sa na povrchu tejto podlahovej krytiny prestávajú množiť), vysoko odolný voči oderu i škvrnám všetkého druhu (jeho životnosť je tridsať i viac rokov, odolá dokonca aj horiacej cigarete).

Jeho údržba je veľmi jednoduchá, vo väčšine prípadov postačuje suché čistenie.

Čo sa však týka farebných a vzorových kombinácií, je táto podlahová krytina neprekonateľná. Ponúka takmer neobmedzené možnosti farieb a vzorov vrátane vlastných variácií šitých na mieru, takže ju môžete dokonale zladiť s interiérom.