Expona Clic 19 dB

Expona Clic 19 dB obsahuje v nosnej doske minerály a preto je konštrukcia tohto typu označovaná ako SPC rigid alebo “minerálne podlahy”. Patentovaný zámok 5Gi Välinge je o 30% pevnejší ako konkurenčné kompaktné zámky. Vďaka tomu je zámok výrazne stabilnejší a zabraňuje svojmu vycvaknutiu. Pomocou zvukovo izolačnej podložky dosahuje podlaha kročajový útlm 19 dB.

Pod vinylovú podlahu Expona Clic 19 dB sa už vďaka integrovanej zvukovo izolačnej podložke nepoužíva podložka pod podlahu ani parofólie. Montáž prebieha v jednom kroku. Vinyl s integrovanou podložkou = časová úspora až 25% oproti montáži samostatnej podložky a podlahoviny.

Vinylová podlaha Expona Clic 19 dB neobsahuje ftaláty, formaldehyd, pentachlórfenol. Je 100% recyklovateľná, je držiteľom najprísnejšieho certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

Vinylová podlaha je vhodná do všetkých miestností v domácnosti – od spálne až po kúpeľňu. Expona Clic je 100% vodeodolná. Pri kontakte s vodou si zachováva svoje vlastnosti. Bobtnavosť podlahy je 0%.

K podlahe Expona Clic 19 dB sú k dispozícii originálne soklové lišty.